Hakkımızda

Hoşgeldiniz

Alesta Spa'ya

Alesta Spa & Wellness olarak günlük hayatın ve yoğun iş temposunun bedeninize yüklediği stres ,yorgunluk ve kaygılarından, yenilikçi, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışındaki deneyimli ve bilgili kadromuzla uyguladığımız masaj çeşitleri ve bakımları ile bedensel yenilenme ve ruhsal arınma sağlamaya çalışmaktayız.2015’den Ankara Masaj Salonu olarak beri edindiğimiz deneyimlere dayanarak müşterilerimizin memnuniyetini artırmaya yönelik ve beklentilerini karşılayacak biçimde sektörümüzdeki gelişmelere göre kendimizi sürekli yenilemekteyiz.

masaj nedir ? Faydaları Nelerdir?

Masaj Nedir?
Masaj vücuttaki yumuşak dokuların manipülasyonudur. Masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, önkollar, ayaklar veya bir cihazla uygulanır. Masajın amacı genellikle vücut stresinin veya ağrının tedavisi içindir.

Masajın Faydaları Nelerdir?
Masaj sırasında vücudunuzun doğru bölgelerine yapılan basınç sayesinde omurga ve sırt ağrılarınız, selülitleriniz, adele kramplarınız, kronik ağrılarınız, uykusuzluk problemleriniz, kabızlık ve yumuşak doku sakatlanmaları gibi bir çok rahatsızlığınız çözülebilir. Bunlar ciddi anlamda yaşam kalitenizi düşüren ve sizin çoğu zaman beraber yaşamaya alıştığınız rahatsızlıklardır. Fakat düzenli masaj tedavisiyle bu tür rahatsızlıklardan kurtulmanız mümkündür.

Love your body & love yourself

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.